Fixtures

Time Home   Away Venue Referee Competition
Thursday 17th October
19:45 Springfield Ramblers U18 V Macroom U18 St Colmans Park Lucas Keating U18 League Cup Quarter Final
Time Home   Away Venue Referee Competition
Thursday 17th October 2019
19:45 Passage U17 V Douglas Hall U17A Rockenham Park John Phillpott U17 League 1A
Friday 18th October 2019
20:00 Blarney United U17 V Springfield Ramblers U17 O Shea Park JP Grey U17 League 1
Saturday 19th October 2019
14:00 Crosshaven U17 V Park United U18 Camden JP Grey FAI U18 Cup
17:00 Mayfield United U17 V Fermoy U17 Mayfield United Park Timmy Kelleher U17 League 1A
14:00 Ballincollig U18 V Douglas Hall U18A The Landing Field Lucas Keating U18 League 1
14:00 Bandon U18 V St Marys U18A Town Park, Bandon John Philpott U18 League 1
14:00 Greenwood U18 V College Corinthians U18A Lehenaghmore Park John Sweeney U18 League 1
14:00 Macroom U18 V Carrigaline United U18A Murrayfield U18 League 1
14:00 Midleton U18 V Blarney United U18A Knockgriffin Bryan Forde U18 League 1
14:00 Mallow United U18 V Carrigtwohill United U18 Town Park PJ Aherne U18 League 1A
14:00 Watergrasshill United U18 V Corkbeg AFC U18 Skehanagh Park Donal Riordan U18 League 1A
14:00 Wilton United U18 V Kilworth Celtic U18 Lee Road U18 League 1A
14:00 Youghal United U18 V Castlebridge Celtic FC U18 Ardrath Park Harry McGovern U18 League 1A
14:00 Castleview U18 V Kilreen Celtic U18 O Sullivan Park Pat Buckley U18 Premier
13:00 Douglas Hall U18 V Kanturk U18 Moneygourney Alan O Connell U18 Premier
14:00 Springfield Ramblers U18 V Carrigaline United U18 John Murphy Park Timmy Kelleher U18 Premier
Sunday 20th October 2019
14:00 Everton U17 V Carrigaline United U17 Lehenaghmore Park Timmy Kelleher FAI U17 Cup
14:00 St Marys U17 V Rockmount U17 St Marys Park Pat Buckley FAI U17 Cup
14:00 Castleview U17 V Wilton United U17 O Sullivan Park PJ Aherne U17 League 1
14:00 Richmond U17 V College Corinthians U17A Killeady U17 League 1
14:00 Ringmahon Rangers U17 V Ballincollig U17 Ringmahon Park John Philpott U17 League 1
14:00 Riverstown U17A V Carrigaline United Hibs U17 GACA Lucas Keating U17 League 1A
14:00 Wilton United U17A V Strand United U17 Lee Road John Sweeney U17 League 1A
14:00 Carrigtwohill United U17 V Carrigaline United U17A Ballyadam Donal Riordan U17 League 2
14:00 Castlebridge Celtic FC U17 V Blarney United U17A Brides Bridge Harry McGovern U17 League 2
14:00 Ballinhassig U17 V Everton U17A Gortnaglough U17 League 2
14:00 Lakewood Athletic U17 V Tramore Athletic U17 Ovens U17 League 2
14:00 Midleton U17 V Riverstown U17 Knockgriffin Alan O Connell U17 Premier
16:00 Carrigaline United U19 V Leeds U19 Ballea Park U19 League
14:00 Knockraha U19 V Lakewood Athletic U19 GACA U19 League
14:00 Coachford U19 V Lakewood Athletic U19A The Glebe JP Grey U19 League Cup Semi Final