Fixtures

Time Home   Away Venue Referee Competition
Saturday 16 November 2019
14:00 Suncroft  V Douglas Hall Suncroft Community Grounds KDL FAI U17 Cup
14:00 Park United U18 V College Corinthians U18 Brigowen Road JP Grey U18 League Cup Quarter Final
13:00 Douglas Hall U18 V Springfield Ramblers U18 Mouneygourney Pat Buckley U18 League Cup Semi Final
14:00 Castleview U18 V Kilreen Celtic U18 O Sullivan Park Richard O Gorman U18 Premier
14:00 St Marys U18 V Blarney United U18 St Marys Park Timmy Kelleher U18 Premier
14:00 Ballincollig U18 V Carrigaline United U18A The Landing Field Harry McGovern U18 League 1
14:00 College Corinthians U18A V Blarney United U18A Castletreasure Alan O Connell U18 League 1
13:00 Douglas Hall U18A V Bandon U18 Moneygourney John Philpott U18 League 1
14:00 Greenwood U18 V St Marys U18A Lehenaghmore Park Dave Finnegan U18 League 1
14:00 Midleton U18 V Macroom U18 Knockgriffin Damien Klier U18 League 1
11:30 Corkbeg AFC U18 V Mallow United U18 Whitegate David Keeler U18 League 1A
14:00 Watergrasshill United U18 V Kilworth Celtic U18 Skehanagh Park Lucas Keating U18 League 1A
14:00 Youghal United U18 V Castlebridge Celtic FC U18 Ardrath Park John Sweeney U18 League 1A
17:00 Mayfield United U17 V Riverstown U17A Mayfield United Park Paul Higgins U17 League 1A
Sunday 17 November 2019
14:00 Parkvilla  V Everton AFC Claremont Stadium NDSL FAI U17 Cup
14:00 Rockmount U17 V Renmore Rockmount Park Timmy Kelleher FAI U17 Cup
14:00 Rivervalley Rangers  V College Corinthians U17 Ridgewood Park NDSL FAI U17 Cup
14:00 Avondale United U17 V Crosshaven U17 Avondale Park Pat Buckley U17 Premier
14:00 Ballincollig U17 V Richmond U17 The Landing Field John Sweeney U17 League 1
14:00 Ringmahon Rangers U17 V Wilton United U17 Ringmahon Park John Philpott U17 League 1
14:00 Springfield Ramblers U17 V Blarney United U17 John Murphy Park Lucas Keating U17 League 1
14:00 Fermoy U17 V Innishvilla AFC U17 Carrig Park JP Grey U17 League 1A
14:00 Passage U17 V Douglas Hall U17A Rockenham Park Harry McGovern U17 League 1A
14:00 Strand United U17 V Carrigaline United Hibs U17 Ballyanly Donal Riordan U17 League 1A
14:00 Ballinhassig U17 V Carrigtwohill United U17 Gortnaglough U17 League 2
16:00 Blarney United U17A V Castlebridge Celtic FC U17 O Shea Park Paul Higgins U17 League 2
14:00 Lakewood Athletic U17 V Carrigaline United U17A Ovens Bryan forde U17 League 2
14:00 Mallow United U17 V Tramore Athletic U17 Town Park Richard O Gorman U17 League 2
14:00 Carrigtwohill United U18 V Wilton United U18 Ballyadam Dave Finnegan U18 League 1A
16:00 Carrigaline United U19 V Lakewood Athletic U19 Ballea Park JP Grey U19 League
14:00 Coachford U19 V Cobh Wanderers U19 The Glebe Damien Klier U19 League
14:00 Leeds U19 V Knockraha U19 Leeds Park Alan O Connell U19 League