U18 Sean William Memorial Cup Draw 2018

U18 Sean William Memorial Trophy

 

1st Round:

Avondale Utd                     v              Carrigaline Utd A

Carrigtwohill                       v              Rockmount

Riverstown                         v              Everton

 

2nd Round:

  1. Castleview                               v              Carrigtwohill / Rockmount
  2. Kilreen Celtic                           v              Springfield Ramblers A
  3. Avondale Utd / Carrigaline A   v              Kinsale
  4. Riverstown / Everton               v              Passage
  5. Mallow Utd                              v              Leeds
  6. Kilworth Celtic                         v              Bandon
  7. Macroom                                 v              Youghal Utd
  8. Park Utd                                  v              Waterrgrasshill

 

Q-Finals:

  1. 8 v 2
  2. 3 v 6
  3. 1 v 5
  4. 4 v 7

 

Fixtures 05th – 09th December

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Wednesday 5th December

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Final

Carrigaline Utd           v          Grenwood                   Turners Cross 7pm (J. Thompson, C. Sheehan, W. Bruton, D. Klier)

Saturday 8th December

(2.pm KO Unless Stated)

Munster Youths Cup 3rd Round

College Corinthians     v          Greenwood                 Corinthians Park         (A. McDonagh)

St Marys                      v          Springfield Ramblers  St Marys Park              (J. Thompson)

Lakewood Ath             v          Carrigaline Utd           Ovens                          (A. O’Connell)

Skibbereen                  v          Douglas Hall                Skibereen                    (WCL)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Coachford                   Mayfield Park              (D. Cronin)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Rockmount                  v          Passage                       Rockmount Park         (R. Crean)

Watergrasshill            v          Leeside                        Skenagh Park              (J. Sweeney)

Youghal Utd                v          Springfield Ramblers  Adrath Park                 (R. Conway)

Carrigtwohill               v          Leeds                           Ballyadam                   (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Mallow Utd                 v          Bandon                        Academy Pitch            (P. Hayes)

Kinsale                         v          Riverstow                    Maddens Field            (J. Walsh)

Avondale Utd              v          Castleview                   Avondale Park             (B. Noonan)

Kilreen Celtic               v          Everton                        Ballyphehane Park      (K. O’Sullivan)

Park Utd                      v          Kilworth Celtic            Brigdon                       (JP Grey)

Macroom                    v          Carrigaline Utd A        Macroom                    (M. Rajszczak)

Sunday 9th December

(2pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Douglas Hall                v          Fermoy                        Moneygourney            (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Kilreen Celtic               Kanturk                        (D. Quinn)

Wilton Utd                   v          Springfield Ramblers  Lee Road                     (A. McDonagh)

Coachford                   v          Ballincollig                  The Glebe                    (J. Thompson)

Ringmahon Rgs           v          Castleview                   Ringmahon Park         (A. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Innshvilla                     v          Watergrasshill            Innshannon                  (J. Sweeney)

Greenwood                 v          College Corinthians     Alsha Park                   (R. Conway)

Carrigaline Utd B        v          Carrigtwohill               Ballea Park 4pm          (W. Bruton)

Saturday 15th December

(2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Greenwood                 Mayfield Park              (D. Klier)

Lakewood Ath             v          Springfield Ramblers  Ovens                          (C. Sheehan)

Carrigaline Utd           v          Coachford                   Ballea Park                  (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Springfield Ramblers  v          Midleton                     John Murphy Park       (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilreen Celtic               v          Mallow Utd                 Ballyphehane Park      (P. Higgins)

Carrigaline Utd A        v          Everton                        Ballea Park 4pm          (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Ringmahon Rgs           v          Kanturk                        Ringmahon Park         (J. Sweeney)

Fixtures 30th Nov – 05th December

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 30th November

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Passage                       v          Springfield Ramblers A           Passage 7.30   (J. Sweeney)

Saturday 1st December

(2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 3rd Round

Coachford                   v          Freebooters                 The Glebe (D. Klier, C. Sheehan, PJ Aherne)

North End Utd             v          Carrigaline Utd           Wexford

Bridge       V      Midleton (Sixmilebridge) (CL)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Springfield Ramblers  Lenaghamore 11am    (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Leeside                        Moneygourney 1pm   (B. Noonan)

Rockmount                  v          Youghal Utd                Rockmount Park         (W. Bruton)

Leeds                           v          Watergrasshill             Leeds Park                   (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Macroom                    v          Kilreen Celtic               Macroom                    (J. Sweeney)

Castleview                   v          Kilsale                          O’Sullivan Park            (D. Quinn)

Bandon                        v          Riverstown                  Town Park                   (H. McGovern)

Avondale Utd              v          Mallow Utd                 Avondale Park             ()

Carrigaline Utd A        v          Kilworth Celtic            Ballea Park 5pm          (M. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Midleton                     v          Castleview                   Knockgriffin                 (V. Coonan)

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd A        O’Shea Park 6.30         (PJ Aherne)

Sunday 2nd December

(2pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Final

St Marys          `           v          College Corinthians / Douglas Hall     Turners Cross 7pm (A. McDonagh, D. Klier, PJ Aherne, J Sweeney)

FAI U18 Cup 3rd Round

Salthill Devon              v          Lakewood Ath             Salthill                         (GFA)

Ferrybank                    v          Springfield / Mayfield Waterford                   (WL)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Park Utd                      Lenaghamore 11am    (P. Buckley)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Ballincollig                  Kanturk                        (J. Thomson)

Kilreen Celtic               v          Springfield Ramblers  Ballyphehane Park      (D. Klier)

Wilton Utd                   v          Coachford                   Lee Road                     (C. Sheehan)

Ringmahon Rgs           v          Rivesrtown                  Ringmahon Park         (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Carrigtwohill               v          Greenwood                 Ballyadam                   (D. Quinn)

Corkbeg                       v          Watergrasshill            Whitegate                   (J. Sweeney)

Douglas Hall                v          Innshvilla                     Moneygourney            (PJ Aherne)

St Marys                      v          College Corinthians     St Marys Park              (W. Bruton)

Wednesday 5th December

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Final

Carrigaline Utd           v          Grenwood                   Turners Cross 7pm (J. Thompson, C. Sheehan, W. Bruton, D. Klier)

Fixtures 20th – 25th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 20th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          College Corinthians     St Colemans Park 7.30  (A. O’Connell)

Friday 23rd November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          St Marys                      O’Shea Park 7.30         (D. Klier)

Saturday 24th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 2nd Round

Lakewood Ath             v          Kilreen Celtic               Ovens  4pm                 (A. McDonagh)

Springfield Ramblers  v          Mayfield Utd               John Murphy Park       (C. Sheehan)

Munster Youths Cup 2nd Round

Coachford                   v          College Corinthians     The Glebe                    (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd           O’Shea Park 6.30         (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 

Leeds                           v          Springfield Ramblers ALeeds Park                  (D. Klier)

Passage                       v          Rockmount                  Passage                       (A. O’Connell)

Watergrasshill            v          Leeside                        Skenanagh Park          (P. Hayes)

Youghal Utd                v          Midleton                     Adrath Park                 (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Carrigaline Utd A        v          Macroom                    Ballea Park 5pm          (J. Sweeney)

Kinsale                         v          Everton                        Kinsale                         (W. Bruton)

Mallow Utd                 v          Riverstown                  Academy Pitch            (R. Conway)

Avondale Utd              v          Park Utd                      Avondale Park             (J. Philpott)

Kilworth Celtic            v          Bandon                        Kilworth                       (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Carrigaline Utd A        v          Castleview                   Ballea Park 7pm          (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Grenwood                   v          Watergrasshill            Alsha Park 11am

Sunday 25th November (2.pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Semi-Final

College Corinthians     v          Douglas Hall                Corinthians Park A.O’Connell, J. Sweeney, PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Carrigtwohill Utd        v          Lakewood Ath A          Ballyadam 11am         (V. Coonan)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Fermoy                        v          Carrigaline Utd           Carrig Park                  (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Ringmahon Rgs           Kanturk                        (J. Thompson)

Wilton Utd                   v          Springfield Ramblers  Lee Road                     (A. McDonagh)

Riverstown                  v          Kilreen Celtic               Gaca                            (D. Klier)

Midleton                     v          Blarney Utd                 Knockgriffin                 (P. Higgins)

Ballincollig                  v          Castleview                   Landing Field               (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

St Marys                      v          Douglas Hall                St Marys Park              (D. Quinn)

College Corinthians     v          Carrigtwohill               Corinthians Park         (P. Buckley)

Innshvilla                     v          Carrigaline Utd B        Innshannon                  (J. Philpott)

Fixtures 13th – 20th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 13th November

 

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          Fermoy            St Colemans Park 7.30pm (A. McDonagh)

Saturday 17th November (2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Semi-Final

College Corinthians     v          Carrigaline Utd           Corinthians Park  (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Blarney Utd                 v          Springfield Ramblers  O’Shea Park 6.30         (P. Higgins)

Mayfield Utd               v          Lakewood Ath             Mayfield Park              (K. O’Sullivan)

Coachford                   v          Greenwood                 The Glebe                    (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Lakewood Ath             Moneygourney 1pm   (D. Klier)

Leeside                        v          Passage                       Leeside Park                (C. Sheehan)

Youghal Utd                v          Watergrasshill            Adrath Park                 (R. Conway)

Sprinfield Ramblers A v          Carrigtwohill               John Murphy Park       (H. McGovern)

Midleton                     v          Leeds                           Knockgriffin                 (W. Bruton)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Riverstown                  v          Avondale Utd              Gaca                            (J. Philpott)

Castleview                   v          Kilworth Celtic            O’Sullivan Park            (D. Quinn)

Bandon                        v          Kilreen Celtic               Town Park                   (PJ Aherne)

Macroom                    v          Mallow Utd                 Macroom                    (P. Hayes)

Park Utd                      v          KInsale                         Brigdoon                     (J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Carrigaline Utd A        v          Kanturk                        Ballea Park 5pm

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigaline Utd B        v          St Marys                      Ballea Park 7pm          (M. O’Connell)

Sunday 18th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U17 Cup 3rd Round

Blarney Utd                 v          Salthill Devon              O’Shea Park (C. Sheehan, A. McDonagh, P. Hayes)

St Kevins Boys             v          St Marys                      Dublin                          (DDSL)

Aisling Annacoty          v          Carrigaline Utd           Limerick                      (LDLC)

Allenwood Celtic         v          Douglas Hall                Kildare                         (KL)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Castleview                   v          Riverstown                  O’Sullivan Park            (J. Sweeney)

Coachford                   v          Midleton                     The Glebe                    (D. Klier)

Wilton Utd                   v          Ringmahon Rgs           Lee Road                     (R. Conway)

Ballincollig                  v          Kilreen Celtic               Landing Field               (D. Quinn)

Springfield Ramblers  Av         Blarney Utd                 John Murphy Park       (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Corkbeg                       v          College Corinthians     Whitegate                   (W. Bruton)

Innshvilla                     v          Grenwood                   Innshannon                  (H. McGovern)

Watergrasshill            v          Carrigtwohill               Skehanagh                   (P. Higgins)

Tuesday 20th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          College Corinthians     St Colemans Park 7.30pm (A. O’Connell)

Fixtures 06th – 13th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 6th November

FAI U17 Cup 2nd Round

St Marys                      v          College Corinthians     St Marys Park 7.30      (J. Thompson)

 

Saturday 10th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 2nd Round

Mayfield Utd               v          Springfield Ramblers  Mayfield Park              (C. Sheehan)

Kilreen Celtic               v          Lakewood Ath             Ballyphehane Park      (A. McDonagh)

Leeds                           v          Midleton                     Leeds Park                   (A. O’Connell)

Coachford                   v          Macroom                    The Glebe                    (P. Hayes)

Carrigaline Utd           v          Leeside                        Ballea Park 5pm          (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Blarney Utd                 Lenaghamore 11am    (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Springfield Ramblers Av          Douglas Hall                John Murphy Park       (D. Fogarty)

Lakewood Ath A          v          Youghal Utd                Ovens                          (P. McAuliffe)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Mallow Utd                 v          Riverstown                  Academy Pitch            (D. Quinn)

Kinsale                         v          Kilworth Celtic            Maddens Field            (J. Philpott)

Castleview                   v          Bandon                        O’Sullivan Park            (J. Sweeney)

Park Utd                      v          Carrigaline Utd A        Brigdon                       (P. Higgins)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd           O’Shea Park 6.30         (K. O’Sullivan)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Greenwood                 v          Watergrasshill            Alsha Park 11am         (H. McGovern)

 

Sunday 11th November (2.pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Semi-Final

College Corinthians     v          Douglas Hall                Corinthians Park (A.O’Connell, C. Sheehan, A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Carrigtwohill               v          Passage                       Ballyadam 11am         (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Avondale Utd              Lenanaghamore 11am(P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kilreen Celtic               v          Riverstown                  Ballyphehane Park      (W. Bruton)

Midleton                     v          Kanturk                        Knockgriffin                 (H. McGovern)

Castleview                   v          Springfield Ramblers   O’Sullivan Park            (P. Higgins)

Ringmahon Rgs           v          Carrigaline Utd A        Ringmahon Park         (R. Conway)

Ballincollig                  v          Wilton Utd                   Landing Field               (D. Quinn)

Blarney Utd                 v          Coachford                   O’Shea Park

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigaline Utd B        v          Innshvilla                     Ballea Park 4pm          (M. O’Connell)

Carrigtwohill               v          College Corinthians     Ballyadam                   (J. Philpott)

Corkbeg                       v          Douglas Hall                Whitegate                   (V. Coonan)

 

Tuesday 13th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          Fermoy            St Colemans Park 7.30            (A. McDonagh)

Fixtures 03rd – 06th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Saturday 3rd November (2.pm KO Unless Stated)

FAI Youth Inter-League

Cork Youth Leagues​ Waterford DL ​​Douglas Hall

​​​(C. Sheehan, A. McDonagh, P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall ​​Leeside ​​Moneygourney 1pm(D. Klier)

Carrigtwohill​​ v​ Springfield Ramblers ABallyadam​​(A. O’Connell)

Rockmount​​ v ​ Passage​​RockmountPark(H. McGovern)

Youghal Utd​​ Watergrasshill​​AdrathPark​​(W. Bruton)

Midleton​​ v​ Leeds​​​Kncokgriffin​​(J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kinsale​​​ Castleview​​Maddens Field​​(D. Quinn)

Macroom​​ Carrigaline UtdAMacroom​​(J. Philpott)

Kilworth Celtic ​​Park Utd​​Kilworth​​(Pj Aherne)

Kilreen Celtic​​ Mallow Utd​​Ballyphehane Park(R. Conway)

Tuesday 6th November

FAI U17 Cup 2nd Round

St Marys​​ College CorinthiansSt Marys Park 7.30(J. Thompson)

Fixtures 27th – 29th October

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

 

Saturday 27th October

(2.pm KO Unless Stated)

 

Munster Youths Cup 2nd Round

 

Grenwood                   v          Kilreen Celtic               Lenanaghamore 11am(D. Klier)

St Marys                      v          Lyre Rovers                 St Marys Park              (R. Conway)

Kanturk                        v          Skibereen                    Kanturk                        (A. O’Connell)

Lakewood Ath             v          Youghal Utd                Ovens                          (J. Thompson)

Midleton                     v          Carrigaline Utd           Knockgriffin                 (P. Hayes)

Leeside                        v          Springfield Ramblers  Leeside Park                (C. Sheehan)

Carrigaline Utd A        v          Douglas Hall                Ballea Park 5pm          (K. O’Sullivan)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1

 

Springfield Ramblers Av          Lakewood Ath A          John Murphy Park       (W. Bruton)

Passage                       v          Leeds                           Passage                       (D. Quinn)

Watergrasshill            v          Rockmount                  Skenagh Park              (J. Philpott)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

 

Avondale Utd              v          Kilworth Celtic            Avondale Park             ()

Bandon                        v          Everton                        Town Park                   (J. Sweeney)

Kinsale                         v          Macroom                    Maddens Field            (P. Higgins)

Riverstown                  v          Castleview                   Gaca                            (H. McGovern)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

 

Blarney Utd A              v          Wilton Utd                   O’Shea Park 6.30         (J. Mannix)

Carrigaline Utd A        v          Midleton                     Ballea Park 7pm          (M. O’Connell)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Grenwood                   v          Douglas Hall                Alsha Park 11am         (R. Crean)

 

 

 

 

Sunday 28th October

(2.pm KO Unless Stated)

 

FAI U17 Cup 2nd Round

 

Coachford                   v          Carrigaline Utd           The Glebe                    (J. Thompson)

Blarney Utd                 v          Kilren Celtic                 O’Shea Park                 (P. Hayes)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

 

Riverstown                  v          Springfield Ramblers  Gaca                            (P. Higgins)

Castleview                   v          Ballincollig                  O’Sullivan Park            (D. Klier)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

College Corinthians     v          Watergrasshill            Corinthians Park         (A. O’Connell)

Ballinhassig                 v          St Marys                      Gortnalougha              (J. Sweeney)

Carrigtwohill               v          Corkbeg                       Ballyadam                   (D. Quinn)

Carrigaline Utd B        v          Innshvilla                     Ballea Park 4pm          (H. McGovern)

 

Monday 29th October

(11am KO)

 

FAI U17 Cup 2nd Round

 

Ringmahon Rgs           v          Douglas Hall                Ringmahon Park         (A. McDonagh)

Fixtures 15th – 21st October

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

 

Monday 15th October

 

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

 

Lakewood Ath             v          College Corinthians     Ovens 7.30      (J. Thompson)

 

Saturday 20th October (2.pm KO Unless Stated)

 

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

 

Lakewood Ath             v          Blarney Utd                 Ovens                          (R. Crean)

College Corinthians     v          Mayfield Utd               Corinthians Park         (J. Mannix

Springfield Ramblers  v          Coachford                   John Murphy Park       (R. Conway)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1

 

Douglas Hall                v          Carrigtwohill               Moneygourney 1pm   (J. Sweeney)

Passage                       v          Youghal Utd                Passage                       (H. McGovern)

Rockmount                  v          Midleton                     Rockmount Park         (K. O’Sullivan)

Watergrasshill            v          Lakewood Ath A          Skehanagh Park          (J. Philpott)

Leeside                        v          Leeds                           Leeside Park                (P. Higgins)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

 

Avondale Utd              v          Kinsale                         Avondale Park             (W. Bruton)

Castleview                   v          Everton                        O’Sullivan Park            (PJ Aherne)

Kilreen Celtic               v          Park Utd                      Ballyphehane Park      (P. Hayes)

KIlworth Celtic            v          Mallow Utd                 KIlworth                       (D. Klier)

Bandon                        v          Macroom                    Town Park                   (A. O’Connell)

Riverstown                  v          Carrigaline Utd A        Gaca                            (J. Thompson)

 

Sunday 21th October (2.pm KO Unless Stated)

 

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

 

Carrigaline Utd           v          Blarney Utd                 Ballea Park 4pm          (P. Hayes)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

 

Ballincollig                  v          Blarney Utd                 Landing Field               (J. Sweeney)

Midleton                     v          Rivertsown                  Knockgriffin                 (D. Quinn)

Kilren Celtic                 v          Castleview                   Ballyphehane Park      (W. Bruton)

Kanturk                        v          Coachford                   Kanturk                        (J. Mannix)

Springfield Ramblers  v          Carrigaline Utd A        John Murphy Park       (H. McGovern)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Innshvilla                     v          St Marys                      Innshannon                  (PJ Aherne)

Douglas Hall                v          Carrigtwohill               Moneygourney            (J. Thompson)

Ballinhassig                 v          Watergrasshill            Gortnalougha              (A. McDonagh)

Corkbeg                       v          Greenwood                 Whitegate                   (C. Shehan)

Fixtures 12th – 14th October

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 12th October

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Blarney Utd                 v          Wilton Utd                   O’Shea Park 7.30         (W. Bruton)

 

Saturday 13th October (2pm Kick Off unless Stated)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Greenwood                 v          Douglas Hall                Alsha Park 11am         (D. Klier)

 

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

 

Lakewood Ath             v          College Cors                Ovens  11am               (J. Thompson)

Mayfield Utd               v          Greenwood                 Mayfield Park              (A. O’Connell)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

 

Avondale Utd              v          Everton                        Avondale Park             (A. McDonagh)

Mallow Utd                 v          Kilreen Celtic               Academy Pitch            (J. Sweeney)

 

Sunday 14th October (2pm  KO)

FAI U17 Cup 1st Round

College Corinthians                v          Springfield Ramblers  Corinthians Park         (A. McDonagh)

Gus Walsh Semi-Final

Castleview                   v          St Marys                      O’Sullivan Park (P. Hayes, C. Sheehan, W. Bruton)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Coachford                   v          Carrigaline Utd A        The Glebe                    (R. Conway)

Ringmahon Rgs           v          Midleton                     Ringmahon Park         (J. Philpott)

Springfield Ramblers  v          Kilreen Celtic               John Murphy Park       (PJ Aherne)

Ballincollig                  v          Riverstown                  Landing Field               (P. Higgins)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Carrigtwohill               v          College Corinthians     Ballyadam                   (J. Sweeney)

Innshvilla                     v          Ballinhassig                 Innshannon                  (A. O’Connell)

St Marys                      v          Carrigaline Utd B        St Marys Park              (D. Klier)