Fixtures (03 – 06th October)

Time Home   Away Venue Referee Competition
Thursday 3 October 2019
20:00 Passage U17 V Mayfield United U17 Rockenham Park Alan O Connell U17 League 1A
Friday 4 October 2019
20:00 Blarney United U17A V Tramore Athletic U17 O Shea Park Timmy Kelleher U17 League 2
Saturday 5 October 2019
14:00 Castleview U18 V Carrigaline United U18 O Sullivan Park Timmy Kelleher U18 Premier
14:00 Kilreen Celtic U18 V Blarney United U18 Ballyphehane Park Pat Buckley U18 Premier
14:00 College Corinthians U18 V Park United U18 Castletreasure Richard O Gorman U18 League Cup Quarter Final
14:00 Douglas Hall U18 V St Marys U18 Moneygourney Damien Klier U18 League Cup Quarter Final
14:00 Macroom U18 V Springfield Ramblers U18 Murrayfield John Philpott U18 League Cup Quarter Final
14:00 Carrigtwohill United U18 V Castlebridge Celtic FC U18 Ballyadam Brian forde U18 League 1A
14:00 Wilton United U18 V Mallow United U18 Lee Road Paul Higgins U18 League 1A
14:00 Youghal United U18 V Watergrasshill United U18 Ardrath Park David Keeler U18 League 1A
14:00 Ballincollig U18 V Carrigaline United U18A The Landing Field Dave Finnegan U18 League 1
14:00 Bandon U18 V Greenwood U18 Town Park, Bandon Darren O Sullivan U18 League 1
14:00 Midleton U18 V Douglas Hall U18A Knockgriffin Gordon O Leary U18 League 1
14:00 St Marys U18A V College Corinthians U18A St Marys Park PJ Aherne U18 League 1
Sunday 6 October 2019
14:00 Ballincollig U17 V Blarney United U17 The Landing Field Dave Finnegan U17 League 1
14:00 Lakewood U19 V Knockraha U19 Ovens Jim O Connor U19 League Cup
14:00 Leeds U19 V Cobh Wanderers U19 Leeds Park John Philpott U19 League Cup
14:00 Midleton U17 V Rockmount U17 Knockgriffin Pat Buckley U17 Premier
14:00 Ballinhassig U17 V Mallow United U17 Gortnaglough Paul Higgins U17 League 2
14:00 Carrigaline United U17A V Everton U17A Ballea Park Billy Noonan U17 League 2
14:00 Carrigtwohill United U17 V Lakewood Athletic U17 Ballyadam Brian forde U17 League 2
14:00 Carrigaline United Hibs U17 V Watergrasshill United U17 Shanbally Finn o Sullivan U17 League 1A
14:00 Innishvilla AFC U17 V Wilton United U17A Jake O Donnoghue Park U17 League 1A
14:00 Riverstown U17A V Douglas Hall U17A GACA Pat O Keeffe U17 League 1A
14:00 Strand United U17 V Fermoy U17 Ballyanly Jonathan Hennessey U17 League 1A
14:00 Wilton United U17 V College Corinthians U17A Lee Road Harry McGovern U17 League 1
14:00 Crosshaven U17 V Springfield Ramblers U17 Camden Timmy Kelleher Gussie Walsh Cup R2
14:00 Everton U17 V Carrigaline United U17 Lehenaghmore Park Lucas Keating Gussie Walsh Cup R2
14:00 College Corinthians U17 V Ringmahon Rangers U17 Castletreasure JP Grey Gussie Walsh Cup Quarter Final
14:00 Douglas Hall U17 V Riverstown U17 Moneygourney Damien Klier Gussie Walsh Cup Quarter Final