Fixtures 27th – 29th September)

Friday 27 September 2019
Time Home   Away Venue Referee Competition
20:00 Blarney United U18 V Youghal United U18 O Shea Park Pat Buckley Munster Youth Cup
Saturday 28 September 2019
16:00 Carrigaline United U18 V St Marys U18A Ballea Park Alan O Connell Munster Youth Cup
14:00 Richmond U17 V Douglas Hall U17 Killeady Dave Finnegan Munster Youth Cup
14:00 College Corinthians U18 V Bandon U18 Castletreasure David Keeler Munster Youth Cup
14:00 Ballincollig U18 V Park United U18 The Landing Field Harry McGovern Munster Youth Cup
14:00 Carrigaline United U18A V Carrigaline United U17 Ballea Park JP Grey Munster Youth Cup
14:00 St Marys U18 V Springfield Ramblers U18 St Marys Park Pat Buckley Munster Youth Cup
18:00 Blarney United U18A V Douglas Hall U18A O Shea Park John Philpott U18 League 1
14:00 Watergrasshill United U18 V Wilton United U18 Skehanagh Park John Sweeney U18 League 1A
11:30 Corkbeg AFC U18 V Carrigtwohill United U18 Whitegate U18 League 1A
14:00 Mallow United U18 V Castlebridge Celtic FC U18 Town Park PJ Aherne U18 League 1A
14:00 Kilworth Celtic U18 V Greenwood U18 Sheila Flynn Park Paul Higgins U18 League Cup Quarter Final
14:00 Kilreen Celtic U18 V Castleview U18 Ballyphehane Park Richard O Gorman U18 Premier
Sunday 29 September 2019
14:00 Ringmahon Rangers U17 V Crosshaven U17 Ringmahon Park Pat Buckley FAI U17 Cup
14:00 Ballincollig U17 V College Corinthians U17A The Landing Field Alan O Connell U17 League 1
14:00 Castleview U17 V Blarney United U17 O Sullivan Park John Philpott U17 League 1
14:00 Everton U17 V Springfield Ramblers U17 Lehenaghmore Park Lucas Keating U17 League 1
14:00 Carrigaline United Hibs U17 V Innishvilla AFC U17 Shanbally Dave Finnegan U17 League 1A
14:00 Riverstown U17A V Passage U17 GACA John Sweeney U17 League 1A
14:00 Watergrasshill United U17 V Fermoy U17 Skehanagh Park PJ Aherne U17 League 1A
14:00 Douglas Hall U17A V Wilton United U17A Moneygourney U17 League 1A
14:00 Castlebridge Celtic FC U17 V Lakewood Athletic U17 Brides Bridge Paul Higgins U17 League 2
16:00 Blarney United U17A V Ballinhassig U17 O Shea Park U17 League 2
14:00 Carrigaline United U17A V Tramore Athletic U17 Ballea Park U17 League 2
14:00 Carrigtwohill United U17 V Mallow United U17 Ballyadam U17 League 2
14:00 College Corinthians U17 V Midleton U17 Castletreasure JP Grey U17 Premier
14:00 Rockmount U17 V Avondale United U17 Rockmount Park Richard O Gorman U17 Premier
14:00 Leeds U19 V Carrigaline United U19 Leeds Park Brian forde U19 League
14:00 Cobh Wanderers U19 V Lakewood Athletic U19A Oldchurch Park U19 League Cup
14:00 Knockraha U19 V Coachford U19 GACA U19 League Cup