Fixtures Sat 13th – Thurs 18th

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Saturday 13th April
(3.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Springfield Ramblers v College Corinthians John Murphy Park (A. O’Connell)
Coachford v Carrigaline Utd The Glebe (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Carrigtwohill v Douglas Hall Ballyadam (J. Thompson)
Leeds v Springfield Ramblers Leeds Park (C. Sheehan)
Lakewood Ath A v Rockmount Ovens (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Riverstown v Mallow Utd Gaca (D. Quinn)
Avondale Utd v Carrigaline Utd A Avondale Park (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Greenwood v Watergrasshill Alsha Park 11am (P. Hayes)

Sunday 14th April
(3.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup Semi-Finals

Macroom v Castleview Town Park (A. O’Connell)
Kinsale v Watergrasshill Maddens Field (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton v Bandon Lenaghamore 11am (D. Quinn)
Park Utd v Kilreen Celtic Brigown 11am (P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Douglas Hall v St Marys Moneygourney (A. McDonagh)
College Corinthians v Blarney Utd Corinthians Park (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Springfield Ramblers v Kilreen Celtic John Murphy Park (PJ Aherne)
Ringmahon Rgs v Coachford Ringmahon Park (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

St Marys v College Corinthians St Marys Park (J. Sweeney)

Tuesday 16th April
(6.30pm KO)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Leeds v Leeside Leeds Park (H. McGovern)
Midleton v Rockmount Knockgriffin (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Springfield Ramblers v Ringmahon Rgs John Murphy Park (A. O’Connell)

Wednesday 17th April
(6.30 Ko)

Murphy Cup Semi-Final

Carrigaline Utd v Lakewood Ath A Ballea Park (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

College Corinthians v Lakewood Ath Corinthians Park (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Park Utd v Kilworth Celtic Brigown (D. Quinn)
Everton v Riverstown Lenaghamore. (J. Philpott)
Castleview v Mallow Utd O’Sullivan Park (J. Sweeney) Provisional

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigtwohill v Greenwood Ballyadam (A. O’Connell)

Thursday 18th April
(6.30pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup Final

Macroom / Castleview v Kinsale / Watergrasshill Turners Cross 7.30
(R. Conway, PJ Aherne, J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk v Blarney Utd A Kanturk (J. Sweeney)