Fixtures 6th – 11th April

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Saturday 6th April(2.pm KO Unless Stated)

Murphy Cup Semi-Final

Carrigaline Utd           v          Lakewood Ath A          Ballea Park                  (A. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Youghal Utd                v          Leeds                           Adrath Park                 (D. Klier)

Watergrasshill            v          Midleton                     Skenagh Park              (C. Sheehan)

Springfield Ramblers   v          Rockmount                  John Murphy Park       (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Bandon                        v          Park Utd                      Town Park                   (D. Quinn)

Kinsale                         v          Riverstown                  Maddens Field            (PJ Aherne)

Macroom                    v          Carrigaline Utd A        Macroom                    (P. Hayes)

Mallow Utd                 v          Kilreen Celtic               Town Park                   (J. Sweeney)

Avondale Utd              v          Castleview                   Avondale Park             (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Greenwood                 v          St Marys                      Alsha Park 11am         (A. McDonagh)

Sunday 7th April (2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Final

Carrigaline Utd           v          Greenwood                 Turners Cross 7pm  (C. Sheehan, A. O’Connell, D. Klier, J. Sweeney)

Teddy Healy Cup Semi-Final

Douglas Hall                v          St Marys                      Moneygourney            (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Kilworth Celtic            Lenaghamore 11am    (A. O’Connell

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd           O’Shea Park                (D. Klier)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Carrigaline Utd A        Kanturk                        (P. Hayes)

Springfield Ramblers  v          Ballincollig                  John Murphy Park       (R. Conway)

Wilton Utd                   v          Blarney Utd A              Lee Road                     (PJ Aherne)

Coachford                   v          Kilreen Celtic               The Glebe                    (D. Quinn)

Ringmahon Rgs           v          Riverstown                  Ringmahon Park         (J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Watergrasshill            v          Douglas Hall                Skenagh Park

Tuesday 9th April (6.30pm KO)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Springfield Ramblers  v          Mayfield Utd               John Murphy Park       (D. Klier)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Midleton                     v          Springfield Ramblers AKnockgrffin                 (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilreen Celtic               v          Everton                        Ballyphehane Park      (J. Philpott)

Wednesday 10th April (6.30pm KO)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

College Corinthians     v          Carrigaline Utd           Corinthians Park         (J. Thompson)

Thursday 11th April (6.30pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

St Marys                      v          College Corinthians     St Marys Park              (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Wilton Utd                   v          Kilreen Celtic               Lee Raod                     (J. Philpott)