Fixtures 22nd – 25th March

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 22nd March (2.pm KO Unless Stated)

Teddy Healy Cup Semi-Final

Blarney Utd                 v          College Corinthians     O’Shea Park 7.30         (A. McDonagh)

Saturday 23rd March (2.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup Q-Finals

Rockmount / Castleview         v          Mallow Utd     Venue Later                (J. Sweeney)

Watergrasshill            v          Kilreen Celtic               Skenagh Park              (PJ Aherne)

Kinsale                         v          Bandon                        Maddens Field            (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Mayfield Utd               Lenaghamore 11am    (J. Thompson)

Blarney Utd                 v          Lakewood Ath             O’Shea Park 6.30         (P. Higgins)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Leeside                        v          Douglas Hall                Leeside Park                (P. Hayes)

Carrigtwohill               v          Springfield Ramblers ABallyadam                  (A. O’Connell)

Leeds                           v          Midleton                     Leeds Park                   (J. Thompson)

Lakewood Ath A          v          Youghal Utd                Ovens                          (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Riverstown                  v          Kilworth Celtic            Gaca                            (R. Conway)

Sunday 24th March(2.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup Q-Final

Everton                        v          Macroom                    Lenaghamore 11am    (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Carrigaline Utd           v          Douglas Hall                Ballea Park 4pm          (D. Klier)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Coachford                   v          Blarney Utd A              The Glebe                    (J. Sweeney)

Castleview                   v          Carrigaline Utd A        O’Sullivan Park            (D. Quinn)

Kanturk                        v          Soringfield Ramblers  Kanturk                        (J. Philpott)

Midleton                     v          Wilton Utd                   Knockgriffin                 (A. O’Connell)

Kilreen Celtic               v          Riverstown                  Ballyphehane Park      (P. Higgins)

Ballincollig                  v          Ringmahon Rgs           Landing Field               (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Innshvilla                     v          Greenwood                 Innishannon                 (C. Sheehan)

Douglas Hall                v          Carrigaline Utd B        Moneygourney            (R. Crean)

Carrigtwohill               v          College Corinthians     Ballyadam                   (R. Conway)

Monday 25th March

Murphy Cup Q-Final

Carrigaline Utd           v          College Corinthians     Ballea Park .730pm     (J. Thompson)