Fixtures 08th – 10th March

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 8th March

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Blarney Utd A              v          Ringmahon Rgs           O’Shea Park 7:45pm       (PJ Aherne)

Saturday 9th March(2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Mayfield Utd               Lenaghamore 11am    (J. Thompson)

Coachford                   v          College Corinthians     The Glebe                    (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Leeds                           Moneygourney 1pm   (A. O’Connell)

Springfield Ramblers Av          Leeside                        John Murphy Park       (C. Sheehan)

Midleton                     v          Lakewood Ath A          Knockgriffin                 (D. Quinn)

Watergrasshill Utd              v    Youghal United              Skenagh Park             (P. Higgins)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Mallow Utd                 v          Bandon                        Mallow                        (H. McGovern)

Castleview                   v          KIlreen Celtic              O’Sullivan Park            (R. Conway)

Kinsale                         v          Riverstown                  Madens Field              (J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Carrigaline Utd           v          St Marys                      Ballea Park 7pm          (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Carrigaline Utd A        v          Wilton Utd                   Ballea Park 5pm          (J. Mannix)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Greenwood                 v          College Corinthians     Alsha Park 11am         (J. Philpott)

Sunday 10th March (2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup Q-Final

Carrigaline Utd           v          Villa                             Ballea Park      (FAI)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilworth Celtic            v          Avondale Utd              Kilworth                       (C. Sheehan)

Macroom                    v          Carrigaline Utd A        Macroom                    (A. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Fermoy                        v          Blarney Utd                 Carrig Park                  (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Kilreen Celtic               Kanturk                        (A. McDonagh)

Springfield Ramblers Av          Castleview                   John Murphy Park       (P. Higgins)

Ballincollig                  v          Midleton                     Landing Field               (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

St Marys                      v          Watergrasshill            St Marys Park              (D. Quinn)

Corkbeg                       v          Carrigtwohill               Whitegate                   (J. Sweeney)