Fixtures 1st-3rd March

IDaly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Saturday 2nd March (2.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup 2nd Round

Castleview                   v          Rockmount                  O’Sullivan Park            (J. Thompson)

Murphy Cup Q-Final

Mayfield Utd               v          Springfield Ramblers AMayfield Park             (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Blarney Utd                 v          Coachford                   O’Shea Park 6.30         (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Leeside                        v          Douglas Hall                Leeside Park                (A. O’Connell)

Lakewood Ath A          v          Youghal Utd                Ovens                          (C. Sheehan)

Watergrasshill            v          Carrigtwohill               Skenagh Park              (J. Philpott)

Leeds                           v          Midleton                     Leeds Park                   (P. Higgins)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kinsale                         v          Mallow Utd                 Maddens Field            (J. Sweeney)

Macroom                    v          Everton                        Macrrom                     (D. Quinn)

Bandon                        v          Riverstown                  Town Park                   (D. Klier)

Avondale Utd              v          Carrigaline Utd A        Avondale Park             (H. McGovern)

Park Utd                      v          Kilreen Celtic               Brigown Park               (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Grenwood                   v          Corkbeg                       Alsha Park 11am         (P. Hayes)

Sunday 3rd March (2.pm KO Unless Stated)

Murphy Cup Q-Final

College Corinthians     v          Carrigaline Utd           Corinthians Park         (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

College Corinthians     v          Fermoy                        Corinthians Park         (J. Thompson)

Douglas Hall                v          St Marys                      Moneygourney            (D. Klier)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Ballincollig                  v          Ringmahon Rgs           Landing Field               (A. McDonagh)

Coachford                   v          Blarney Utd A              The Glebe                    (A. O’Connell)

Castleview                   v          Springfield Ramblers AO’Sullivan Park           (D. Quinn)

Kanturk                        v          Carrigaline Utd A        Kanturk                        (P. Higgins)

Kilreen Celtic               v          Wilton Utd                   Ballyphehane Park      (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigtwohill               v          College Corinthains     Ballyadam                   (P. Hayes)

St Marys                      v          Innshvilla                     St Marys Park              (H. McGovern)

Watergrasshill            v          Douglas Hall                Skenagh Park              (J. Sweeney)