Fixtures 15th – 18th February

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 15th February

Murphy Cup 1st Round

Blarney  Utd                v          Springfield Ramblers AO’Shea Park 7.30        (D. Klier)

Saturday 16th February (2.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup 2nd Round

Leeds                           v          Mallow Utd                 Leeds Park                   (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          College Corinthians     O’Shea Park 6.30         (J. Mannix)

Murphy Cup Q-Finals

Greenwood                 v          Springfield Ramblers  Lenaghamore 11am    (A. O’Connell)

Lakewood Ath A          v          Douglas Hall                Ovens                          (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Coachford                   v          College Corinthians     The Glebe                    (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Rockmount                  v          Watergrasshill            Rockmount Park         (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Avondale Utd              v          Carrigaline Utd A        Avondale Park             (P. Hayes)

Bandon                        v          Rivertsown                  Town Park                   (PJ Aherne)

Macroom                    v          Park Utd                      Macroom                    (H. McGovern)

Kilworth Celtic            v          Kilreen Celtic               Kilworth                       (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Midleton                     Kanturk                        (J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Grenwood                   v          Watergrasshill            Alsha Park 11am         (P. Higgins)

Sunday 17th February (2.pm KO Unless Stated)

FAI Youth Cup 4th Round

Lakewood Ath             v          Carrigaline Utd           Ovens 12 Noon (J. Thompson, D. Klier, A. O’Connell)

Mayfield Utd               v          Drogheda Town           Mayfield Park (A. McDonagh, C. Sheehan, J. Philpott)

Larkview                      v          Midleton                     Dublin                          (DDSL)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Kinsale                         Lenaghamore 11am    (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

St Marys                      v          Carrigaline Utd           St Marys Park              (J. Mannix) (3:30pm)

Fermoy                        v          Douglas Hall                Carrig Park                  (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Ballincollig                  v          Wilton Utd                   Landing Field               (P. Higgins)

Coachford                   v          Springfield Ramblers  The Glebe                    (J. Sweeney)

Ringmahon Rgs           v          Riverstown                  Ringmahon Park         (D. Quinn)

Castleview                   v          Kilreen Celtic               O’Sullivan Park            (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigtwohill               v          St Marys                      Ballyadam                   (P. Hayes)

College Corinthians     v          Innshvilla                     Corinthians Park