Fixtures 11th – 13th January 2019

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 11th January

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          Springfield Ramblers  O’Shea Park 7.30         (A. O’Connell)

Saturday 12th January (2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Lakewood Ath             Mayfield Park              (A. McDonagh)

College Cors                v          Springfield Ramblers  Corinthians Park         (J. Thompson)

Carrigaline Utd           v          Coachford                   Ballea Park 5pm          (J. Mannix)

Blarney Utd                 v          Greenwood                 O’Shea Park 6.30         (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Lakewood Ath A          v          Douglas Hall                Ovens                          (C. Sheehan)

Leeds                           v          Rockmount                  Leeds Park                   (A. O’Connell)

Springfield Ramblers   v          Midleton                     John Murphy Park       (P. Higgins)

Watergrasshill            v          Leeside                        Skenanagh Park          (J. Sweeney)

Carrigtwohill               v          Youghal Utd                Ballyadam                   (P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilreen Celtic               v          Riverstown                  Ballyphehane Park      (D. Quinn)

Macroom                    v          Mallow Utd                 Macroom                    (P J Aherne)

Kinsale                         v          Avondale Utd              Maddens Field            (R. Conway)

Park Utd                      v          Castleview                   Brigown Park               (H. McGovern)

Kilworth Celtic            v          Bandon                        Kilworth                       (J. Philpott)

Sunday 13th January (2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U17 Super Cup 1st Round

Ballincollig                  v          Greenwood                 Landing Field               (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Carrigaline Utd A        Lenaghamore 11am    (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Douglas Hall                v          College Corinthians     Moneygourney            (C. Sheehan)

St Marys                      v          Fermoy                        St Marys Park              (A. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Ringmahon Rgs           Kanturk                        (PJ Aherne)

Blarney Utd A              v          Springfield Ramblers  O’Shea Park                (J. Thompson)

Castleview                   v          Coachford                   O’Sullivan Park            (A. McDonagh)

Wilton Utd                   v          Riverstown                  Lee Road                     (J. Sweeney)

Kilreen Celtic               v          Midleton                     Ballyphehane Park      (W. Bruton)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Douglas Hall                v          Innshvilla                     Moneygourney            (P. Hayes)

Watergrasshill            v          Carrigtwohill               Skenagh Park              (R. Conway)

College Corinthians     v          Carrigaline Utd B        Corinthians Park         (J. Philpott)

Corkbeg                       v          St Marys                      Whitegate                   (P. Higgins)