Fixtures 04-06th January

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 4th January

Teddy Healy Cup 1st Round

Blarney Utd                 v          Blarney Utd A              O’Shea Park 7.30         (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Passage                       v          Lakewood Ath A          Passage 7.30               (W. Bruton)

Saturday 5th January(2.pm KO Unless Stated)

Sean Williams Memorial Cup 1st Round

Avondale Utd              v          Carrigaline Utd A        Avondale Park             (A. McDonagh)

Rivertsown                  v          Everton                        Gaca                            (J. Thompson)

Carrigtwohill               v          Rockmount                  Ballyadam                   (J. Mannix)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Greenwood                 Mayfield Park              (D. Klier)

Lakewood Ath             v          Coachford                   Ovens                          (A. O’Connell)

Carrigaline Utd           v          College Corinthians     Ballea Park 5pm          (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Springfield Ramblers  Moneygourney 1pm   (J. Philpott)

Leeds                           v          Watergrasshill            Leeds Park                   (D. Quinn)

Leeside                        v          Midleton                     Leeside Park                (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilreen Celtic               v          Mallow Utd                 Ballyphehane Park      (P. Higgins)

Kilworth Celtic            v          Macroom                    KIlworth                       (J. Sweeney)

Kinsale                         v          Park Utd                      Maddens Filed            (H. McGovern)

Castleview                   v          Bandon                        O’Sullivan Park            (P. Hayes)

Sunday 6th January (2.pm KO Unless Stated)

Teddy Healy Cup 1st Round

Castleview                   v          College Corinthians     O’Sullivan Park            (D. Klier)

St Marys                      v          Coachford                   St Marys Park              (A. O’Connell)

Fermoy                        v          Carrigaline Utd           Carrig Park                  (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U17 Super Cup 1st Round

Carrigaline Utd B        v          Wilton Utd                   Ballea Park 4pm          (C. Sheehan)

College Corinthians     v          Kanturk                        Corinthians Park         (J. Sweeney)

Douglas Hall                v          Carrigaline Utd A        Moneygourney            (W. Bruton)

Ballincollig                  v          Greenwood                 Landing Field               (D. Quinn)

Corkbeg                       v          Midleton                     Whitegate                   (J. Philpott)

Carrigtwohill               v          Springfield Ramb A     Ballyadam                   (P. Higgins)

St Marys                      v          Watergrasshill            St Marys Park              (PJ Aherne)

Innshvilla                     v          Riverstown                  Innshannon                  (P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Springfield Ramblers  v          Douglas Hall                John Murphy Park       (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Ringmahon Rgs           v          Kilreen Celtic               Ringmahon Park         (A. McDonagh)