Fixtures 05th – 09th December

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Wednesday 5th December

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Final

Carrigaline Utd           v          Grenwood                   Turners Cross 7pm (J. Thompson, C. Sheehan, W. Bruton, D. Klier)

Saturday 8th December

(2.pm KO Unless Stated)

Munster Youths Cup 3rd Round

College Corinthians     v          Greenwood                 Corinthians Park         (A. McDonagh)

St Marys                      v          Springfield Ramblers  St Marys Park              (J. Thompson)

Lakewood Ath             v          Carrigaline Utd           Ovens                          (A. O’Connell)

Skibbereen                  v          Douglas Hall                Skibereen                    (WCL)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Coachford                   Mayfield Park              (D. Cronin)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Rockmount                  v          Passage                       Rockmount Park         (R. Crean)

Watergrasshill            v          Leeside                        Skenagh Park              (J. Sweeney)

Youghal Utd                v          Springfield Ramblers  Adrath Park                 (R. Conway)

Carrigtwohill               v          Leeds                           Ballyadam                   (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Mallow Utd                 v          Bandon                        Academy Pitch            (P. Hayes)

Kinsale                         v          Riverstow                    Maddens Field            (J. Walsh)

Avondale Utd              v          Castleview                   Avondale Park             (B. Noonan)

Kilreen Celtic               v          Everton                        Ballyphehane Park      (K. O’Sullivan)

Park Utd                      v          Kilworth Celtic            Brigdon                       (JP Grey)

Macroom                    v          Carrigaline Utd A        Macroom                    (M. Rajszczak)

Sunday 9th December

(2pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Douglas Hall                v          Fermoy                        Moneygourney            (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Kilreen Celtic               Kanturk                        (D. Quinn)

Wilton Utd                   v          Springfield Ramblers  Lee Road                     (A. McDonagh)

Coachford                   v          Ballincollig                  The Glebe                    (J. Thompson)

Ringmahon Rgs           v          Castleview                   Ringmahon Park         (A. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Innshvilla                     v          Watergrasshill            Innshannon                  (J. Sweeney)

Greenwood                 v          College Corinthians     Alsha Park                   (R. Conway)

Carrigaline Utd B        v          Carrigtwohill               Ballea Park 4pm          (W. Bruton)

Saturday 15th December

(2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Mayfield Utd               v          Greenwood                 Mayfield Park              (D. Klier)

Lakewood Ath             v          Springfield Ramblers  Ovens                          (C. Sheehan)

Carrigaline Utd           v          Coachford                   Ballea Park                  (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Springfield Ramblers  v          Midleton                     John Murphy Park       (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Kilreen Celtic               v          Mallow Utd                 Ballyphehane Park      (P. Higgins)

Carrigaline Utd A        v          Everton                        Ballea Park 4pm          (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Ringmahon Rgs           v          Kanturk                        Ringmahon Park         (J. Sweeney)