Fixtures 30th Nov – 05th December

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Friday 30th November

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Passage                       v          Springfield Ramblers A           Passage 7.30   (J. Sweeney)

Saturday 1st December

(2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 3rd Round

Coachford                   v          Freebooters                 The Glebe (D. Klier, C. Sheehan, PJ Aherne)

North End Utd             v          Carrigaline Utd           Wexford

Bridge       V      Midleton (Sixmilebridge) (CL)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Springfield Ramblers  Lenaghamore 11am    (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Leeside                        Moneygourney 1pm   (B. Noonan)

Rockmount                  v          Youghal Utd                Rockmount Park         (W. Bruton)

Leeds                           v          Watergrasshill             Leeds Park                   (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Macroom                    v          Kilreen Celtic               Macroom                    (J. Sweeney)

Castleview                   v          Kilsale                          O’Sullivan Park            (D. Quinn)

Bandon                        v          Riverstown                  Town Park                   (H. McGovern)

Avondale Utd              v          Mallow Utd                 Avondale Park             ()

Carrigaline Utd A        v          Kilworth Celtic            Ballea Park 5pm          (M. O’Connell)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Midleton                     v          Castleview                   Knockgriffin                 (V. Coonan)

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd A        O’Shea Park 6.30         (PJ Aherne)

Sunday 2nd December

(2pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Final

St Marys          `           v          College Corinthians / Douglas Hall     Turners Cross 7pm (A. McDonagh, D. Klier, PJ Aherne, J Sweeney)

FAI U18 Cup 3rd Round

Salthill Devon              v          Lakewood Ath             Salthill                         (GFA)

Ferrybank                    v          Springfield / Mayfield Waterford                   (WL)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Park Utd                      Lenaghamore 11am    (P. Buckley)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Ballincollig                  Kanturk                        (J. Thomson)

Kilreen Celtic               v          Springfield Ramblers  Ballyphehane Park      (D. Klier)

Wilton Utd                   v          Coachford                   Lee Road                     (C. Sheehan)

Ringmahon Rgs           v          Rivesrtown                  Ringmahon Park         (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Carrigtwohill               v          Greenwood                 Ballyadam                   (D. Quinn)

Corkbeg                       v          Watergrasshill            Whitegate                   (J. Sweeney)

Douglas Hall                v          Innshvilla                     Moneygourney            (PJ Aherne)

St Marys                      v          College Corinthians     St Marys Park              (W. Bruton)

Wednesday 5th December

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Final

Carrigaline Utd           v          Grenwood                   Turners Cross 7pm (J. Thompson, C. Sheehan, W. Bruton, D. Klier)