Fixtures 20th – 25th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 20th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          College Corinthians     St Colemans Park 7.30  (A. O’Connell)

Friday 23rd November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          St Marys                      O’Shea Park 7.30         (D. Klier)

Saturday 24th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 2nd Round

Lakewood Ath             v          Kilreen Celtic               Ovens  4pm                 (A. McDonagh)

Springfield Ramblers  v          Mayfield Utd               John Murphy Park       (C. Sheehan)

Munster Youths Cup 2nd Round

Coachford                   v          College Corinthians     The Glebe                    (J. Thompson)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd           O’Shea Park 6.30         (D. Quinn)

Daly Industrial Supplies U18 League 

Leeds                           v          Springfield Ramblers ALeeds Park                  (D. Klier)

Passage                       v          Rockmount                  Passage                       (A. O’Connell)

Watergrasshill            v          Leeside                        Skenanagh Park          (P. Hayes)

Youghal Utd                v          Midleton                     Adrath Park                 (PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Carrigaline Utd A        v          Macroom                    Ballea Park 5pm          (J. Sweeney)

Kinsale                         v          Everton                        Kinsale                         (W. Bruton)

Mallow Utd                 v          Riverstown                  Academy Pitch            (R. Conway)

Avondale Utd              v          Park Utd                      Avondale Park             (J. Philpott)

Kilworth Celtic            v          Bandon                        Kilworth                       (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Carrigaline Utd A        v          Castleview                   Ballea Park 7pm          (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Grenwood                   v          Watergrasshill            Alsha Park 11am

Sunday 25th November (2.pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Semi-Final

College Corinthians     v          Douglas Hall                Corinthians Park A.O’Connell, J. Sweeney, PJ Aherne)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Carrigtwohill Utd        v          Lakewood Ath A          Ballyadam 11am         (V. Coonan)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Fermoy                        v          Carrigaline Utd           Carrig Park                  (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kanturk                        v          Ringmahon Rgs           Kanturk                        (J. Thompson)

Wilton Utd                   v          Springfield Ramblers  Lee Road                     (A. McDonagh)

Riverstown                  v          Kilreen Celtic               Gaca                            (D. Klier)

Midleton                     v          Blarney Utd                 Knockgriffin                 (P. Higgins)

Ballincollig                  v          Castleview                   Landing Field               (H. McGovern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

St Marys                      v          Douglas Hall                St Marys Park              (D. Quinn)

College Corinthians     v          Carrigtwohill               Corinthians Park         (P. Buckley)

Innshvilla                     v          Carrigaline Utd B        Innshannon                  (J. Philpott)