Fixtures 13th – 20th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 13th November

 

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          Fermoy            St Colemans Park 7.30pm (A. McDonagh)

Saturday 17th November (2.pm KO Unless Stated)

Daly Industrial Supplies U18 League Cup Semi-Final

College Corinthians     v          Carrigaline Utd           Corinthians Park  (A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Blarney Utd                 v          Springfield Ramblers  O’Shea Park 6.30         (P. Higgins)

Mayfield Utd               v          Lakewood Ath             Mayfield Park              (K. O’Sullivan)

Coachford                   v          Greenwood                 The Glebe                    (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Douglas Hall                v          Lakewood Ath             Moneygourney 1pm   (D. Klier)

Leeside                        v          Passage                       Leeside Park                (C. Sheehan)

Youghal Utd                v          Watergrasshill            Adrath Park                 (R. Conway)

Sprinfield Ramblers A v          Carrigtwohill               John Murphy Park       (H. McGovern)

Midleton                     v          Leeds                           Knockgriffin                 (W. Bruton)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Riverstown                  v          Avondale Utd              Gaca                            (J. Philpott)

Castleview                   v          Kilworth Celtic            O’Sullivan Park            (D. Quinn)

Bandon                        v          Kilreen Celtic               Town Park                   (PJ Aherne)

Macroom                    v          Mallow Utd                 Macroom                    (P. Hayes)

Park Utd                      v          KInsale                         Brigdoon                     (J. Sweeney)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Carrigaline Utd A        v          Kanturk                        Ballea Park 5pm

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigaline Utd B        v          St Marys                      Ballea Park 7pm          (M. O’Connell)

Sunday 18th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U17 Cup 3rd Round

Blarney Utd                 v          Salthill Devon              O’Shea Park (C. Sheehan, A. McDonagh, P. Hayes)

St Kevins Boys             v          St Marys                      Dublin                          (DDSL)

Aisling Annacoty          v          Carrigaline Utd           Limerick                      (LDLC)

Allenwood Celtic         v          Douglas Hall                Kildare                         (KL)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Castleview                   v          Riverstown                  O’Sullivan Park            (J. Sweeney)

Coachford                   v          Midleton                     The Glebe                    (D. Klier)

Wilton Utd                   v          Ringmahon Rgs           Lee Road                     (R. Conway)

Ballincollig                  v          Kilreen Celtic               Landing Field               (D. Quinn)

Springfield Ramblers  Av         Blarney Utd                 John Murphy Park       (J. Philpott)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Corkbeg                       v          College Corinthians     Whitegate                   (W. Bruton)

Innshvilla                     v          Grenwood                   Innshannon                  (H. McGovern)

Watergrasshill            v          Carrigtwohill               Skehanagh                   (P. Higgins)

Tuesday 20th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          College Corinthians     St Colemans Park 7.30pm (A. O’Connell)