Fixtures 06th – 13th November

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Tuesday 6th November

FAI U17 Cup 2nd Round

St Marys                      v          College Corinthians     St Marys Park 7.30      (J. Thompson)

 

Saturday 10th November (2.pm KO Unless Stated)

FAI U18 Cup 2nd Round

Mayfield Utd               v          Springfield Ramblers  Mayfield Park              (C. Sheehan)

Kilreen Celtic               v          Lakewood Ath             Ballyphehane Park      (A. McDonagh)

Leeds                           v          Midleton                     Leeds Park                   (A. O’Connell)

Coachford                   v          Macroom                    The Glebe                    (P. Hayes)

Carrigaline Utd           v          Leeside                        Ballea Park 5pm          (R. Conway)

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

Greenwood                 v          Blarney Utd                 Lenaghamore 11am    (R. Crean)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Springfield Ramblers Av          Douglas Hall                John Murphy Park       (D. Fogarty)

Lakewood Ath A          v          Youghal Utd                Ovens                          (P. McAuliffe)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Mallow Utd                 v          Riverstown                  Academy Pitch            (D. Quinn)

Kinsale                         v          Kilworth Celtic            Maddens Field            (J. Philpott)

Castleview                   v          Bandon                        O’Sullivan Park            (J. Sweeney)

Park Utd                      v          Carrigaline Utd A        Brigdon                       (P. Higgins)

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Blarney Utd                 v          Carrigaline Utd           O’Shea Park 6.30         (K. O’Sullivan)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Greenwood                 v          Watergrasshill            Alsha Park 11am         (H. McGovern)

 

Sunday 11th November (2.pm KO Unless Stated)

Gus Walsh Semi-Final

College Corinthians     v          Douglas Hall                Corinthians Park (A.O’Connell, C. Sheehan, A. McDonagh)

Daly Industrial Supplies U18 League 1

Carrigtwohill               v          Passage                       Ballyadam 11am         (C. Sheehan)

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

Everton                        v          Avondale Utd              Lenanaghamore 11am(P. Hayes)

Daly Industrial Supplies U17 League 1

Kilreen Celtic               v          Riverstown                  Ballyphehane Park      (W. Bruton)

Midleton                     v          Kanturk                        Knockgriffin                 (H. McGovern)

Castleview                   v          Springfield Ramblers   O’Sullivan Park            (P. Higgins)

Ringmahon Rgs           v          Carrigaline Utd A        Ringmahon Park         (R. Conway)

Ballincollig                  v          Wilton Utd                   Landing Field               (D. Quinn)

Blarney Utd                 v          Coachford                   O’Shea Park

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

Carrigaline Utd B        v          Innshvilla                     Ballea Park 4pm          (M. O’Connell)

Carrigtwohill               v          College Corinthians     Ballyadam                   (J. Philpott)

Corkbeg                       v          Douglas Hall                Whitegate                   (V. Coonan)

 

Tuesday 13th November

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

Springfield Ramblers  v          Fermoy            St Colemans Park 7.30            (A. McDonagh)