Fixtures 06th -08th October

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

 

Saturday 6th October

(2.30pm KO Unless Stated)

 

FAI U18 Cup 1st Round

 

College Cors                v          Mayfield Utd               Corinthians Park         (J. Thompson)

Kinsale                         v          Kilreen Celtic               Maddens Field            (P. Hayes)

Leeside                        v          Rockmount                  Leeside Park                (A. O’Connell)

Youghal Utd                v          Macroom                    Adrath Park                 (D. Klier)

Midleton                     v          Douglas Hall                Kncokgriffin                 (A. McDonagh)

Carrigaline Utd           v          Greenwood                 Ballea Park 5pm          (C. Sheehan)

Blarney Utd                 v          Springfield Ramblers  O’Shea Park 6.30         (W. Bruton)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1

 

Watergrasshill            v          Passage                       Skenagh Park              (D. Quinn)

Lakewood Ath A          v          Carrigtwohill               Ovens                          (J. Philpott)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

 

Kilworth Celtic            v          Castleview                   Kilworth                       (P. Higgins)

Riverstown                  v          Bandon                        Gaca                            (J. Sweeney)

Mallow Utd                 v          Carrigaline Utd A        Academy Pitch            (H. McGovern)

 

Sunday 7th October

(2.3pm KO Unless Stated)

 

FAI U18 Cup 1st Round

 

Everton                        v          Leeds               Lenaghamore 11am                (W. Bruton)

 

FAI U17 Cup 1st Round

 

Coachford                   v          Wilton Utd                   The Glebe                    (J. Thompson)

Carrigtwohill               v          Ringmahon Rgs           Ballyadam                   (A. O’Connell)

College Corinthians     v          Springfield Ramblers  Corinthians Park         (A. McDonagh)

Midleton                     v          Douglas Hall                Knockgriffin                 (D. Klier)

Kilreen Celtic               v          Ballincolllig                 Ballyphehane Park      (C. Sheehan)

Blarney Utd                 v          Fermoy                        O’Shea Park                 (P. Hayes)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

 

Castleview                   v          Blarney Utd A              O’Sullivan Park            (PJ Aherne)

Riverstown                  v          Carrigaline Utd A        Gaca                            (P. Higgins)

Springfield                   v          Kanturk                       John Murpy Park         (Pj Ahern)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Douglas Hall                v          Corkbeg                       Moneygourney            (J. Philpott)

College Cors                v          Grenwood                   Corinthians Park         (D. Quinn)

Carrigaline Utd B        v          Watergrasshill            Ballea Park 4pm          (J. Sweeney)