Fixtures 14th – 16th September

 

Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

 

Friday 14th September

 

Daly Industrial Supplies U18 Premier League

 

Blarney Utd                           v              College Cors                          O’Shea Park 7.30 (J. Thompson)

 

Saturday 15th September (2.30pm KO Unless Stated)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

Greenwood                           v              Innshvilla                               Alsha Park 11am

 

Daly Industrial Supplies U18 Premier

 

Greenwood                           v              Coachford                             Lenaghamore 11am            (R. Crean)

Mayfield Utd                         v              Springfield Ramblers           Mayfield Park                       (J. Thompson)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1

 

Douglas Hall                          v              Rockmount                            Moneygourney 1pm           (A. McDonagh)

Leeside                  v              Watergrasshill                      Leeside Park                         (C. Sheehan)

Lakewood Ath A   v              Midleton                                Ovens                                     (D. Klier)

Leeds                                     v              Youghal Utd                           Leeds Park                            (A. O’Connell)

Springfield Ramblers Av     Passage                  John Murphy Park               (R. Conway)

 

Daly Industrial Supplies U18 League 1A

 

Bandon                  v              Castleview                             Town Park                             (D. Quinn)

Kilworth Celtic                      v              Riverstown                            KIlworth                 (J. Philpott)

Kinsale                                   v              Kilreen Celtic                        Maddens Field                      (P. Higgins)

Everton                  v              Mallow Utd                            Everton Park                         (H. McGovern)

Park Utd                 v              Macroom                               Brigdon                  (J. Sweeney)

Carrigaline Utd A  v              Avondale Utd                        Ballea Park 5pm   (P. Hayes)

 

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

 

Blarney Utd                           v              Douglas Hall                          O’Shea Park 6.30

 

Sunday 16th September(2.3pm KO Unless Stated)

 

Daly Industrial Supplies U17 Premier League

 

St Marys                 v              Springfield Ramblers           St Marys Park                        (C. Sheehan)

Carrigaline Utd     v              College Cors                          Ballea Park 4pm   (J. Thompson)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1

 

Ballincollig                             v              Kanturk                  Landing Field                        (D. Klier)

Springfield Ramblers A v    Coachford                             John Murphy Park               (A. McDonagh)

Castleview                             v              Midleton                                O’Sullivan Park     (A. O’Connell)

Riverstown                            v              Ringmahon Rgs     Gaca                                       (W. Bruton)

Kilreen Celtic                        v              Blarney Utd                           Ballyphehane Park               (R. Conway)

Wilton Utd                             v              Carrigaline Utd A  Lee Road                               (P. Hayes)

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1A

 

College Cors                          v              Ballinhassig                            Corinthians Park   (J. Sweeney)

Corkbeg                 v              Carrigaline Utd B  Whitegate                             (P. Higgins)

Carrigtwohill Utd  v              Watergrasshill                      Ballyadam                              (D. Quinn)

Douglas Hall                          v              St Marys                 Moneygourney    (J. Philpott)